Takip, Haberleşme & Güvenlik yazılımları

ÖZTEK YAZILIM & HABERLEŞME

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ ÖZELLİKLER

7/24 İzleme ve raporlama
Anlık Durum , Konum bilgisi
Canlı izleme Ekranı(dinamik Haritada)
Detaylı raporlama
Kullanıcı dostu arayüz.
Sürekli Destek
Hırsızlık uyarısı
Hız sınırı uyarısı
SMS ile anlık Cihaz sökülme uyarısı
Toplam gidilen Yol Raporu
Günlük hareket zamanı raporu
Geç kalan/ Çalışan araçlar raporu
Mesai Dışı Hareket Raporu
En yüksek hız raporu
Haracanan yakıt raporu
Geçmişe dönük ihlal raporu
Geçmişe dönük haritada izleme
Güvenli Alan belirleme
Araç Dinleme
Sarsıntı / Çarpma Uyarısı
kontak Kapalı iken hareket uyarısı
Araç Takip Sisteminin avantajları

NEDEN , ARAÇ TAKİP SİSTEMİ?

Şöförlerinizi sürekli takip ettiğiniz için aracı kullanan kişiler aşırı hız, farklı rota gibi rsik artırıcı eylemlerden uzak durarak daha güvenli araç kullanacaklardır, Yine olucaşak kazalar daha hızlı haberdar olarak , yada ek modulller yardımıyla aracı durdurarak olumsuzluklara daha hızlı tepki verebileceksiniz.
Şöförlerinizi sürekli takip ettiğiniz için aracı kullanan kişiler aracı daha dikkatli olacağından aracınız aşırı hız, yüksek hararet,vb olumsuzluklardan daha az etkilenirken dönemsel bakımları daha düzneli kotrol edebileceksiniz... araclarınızn kullanım ömrü uzayacak , bakım ve onarım maliyetleri azalacaktır.
Araçlarınız aşır hız ,hararet gibi olumsuzluklardan daha az etkilenceğinden, gereksiz yakıt artışlarını engellemiş olacaksınız. yine güzargah seçimlerinde elinizde net bilgiler olacağında , yakıt / yol oranını en az maliyetle hesaplayabileceksiniz.
Araçlarınızın ne zaman durduğunu , ne zaman hreket ettiğini bildiğinizden zaman hesaplamalarınız daha net olacak ve zaman tasarrufunu istediğinizi gibi ayarlayabileceksiniz.
sms bilgilendirmeleri, cihaz sökme uyarıları, kullanım alanı uyarıları , arac start stop özellikleri sayesinde araçlarınız tam kontrolünüzde ve Çalınma ve izinsiz kullanaıma karşı daha güvenli şekilde kullanılacaktır.
Yönetim Etkinliğiniz edindiğiniz net bilgiler ile artacağından, daha tutarlı hesaplamalar ile hem müşteri memnuniyetinizi artırırken daha net ve doğru maliyetlendirme hesapları yaparak risklerinizi azaltmış olursunuz.
TOP