ÇANAKKALE ARAÇ TAKİP SİSTEMİ, Çanakkale Araç Takip firması

         Öztek ; Çanakkale ilinde ve tüm Türkiye'de araç takip hizmeti vermektedir. Öztek Araç takip sistemi ile satandart bir çok özelliğe sahip olursunuz. Araçlarınızı bölge belirleme özelliği ile Çanakkale ili sınırları içerisinden çıktığında mesaj alacak şekilde programlayabilir. Yönetim rapoları ile bakım sürelerini kendinize hatıralabilir. yakıt ve harcama analizleri , çalışma süreleri gibi bir çok bilgiye sahip olabilirsiniz.

        Özellikle birden çok arınızı yönetirken, kontrol ederken sizlere özel geliriştirdiğimiz yazılımımız ile çalışma saatleri belirleyebilirsiniz, geç çalışan araç raporu, hız sınırını aşan araçları , yada mesai dışında çalışma raporlarını kolay bir şekilde alabilirsiniz.

        Öztek araç takip cihazı , özteğe ait bir cihazdır ve öztek özel yazılımları ile çalışır, bilgileriniz öztek alt yapısı ile güvendedir.

Sipariş Süreci: Çanakkale İlinden verilen siparişler kargo ile adresinize gönderilir, Çanakkale ilinde ki servisimiz tarafından aracınıza takılır. Ve aracınızı hemen www.oztekaractakip.com adresinden izlemeye başlayabilirsiniz.

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ GENEL ÖZELLİKLER

Çanakkale Gps Cihazı
7/24 İzleme ve raporlama
Anlık Durum , Konum bilgisi
Detaylı raporlama
Kullanıcı dostu arayüz.
Sürekli Destek
Hırsızlık uyarısı
Hız sınırı uyarısı
SMS ile anlık Cihaz sökülme uyarısı
Toplam gidilen Yol Raporu
Günlük hareket zamanı raporu
En yüksek hız raporu
Haracanan yakıt raporu
Geçmişe dönük ihlal raporu
Geçmişe dönük haritada izleme

ÇANAKKALE ARAÇ TAKİP SİSTEMİ GENEL AVANTAJLARI

Çanakkale Araç takip gihazı özellikleri tanıtım resmi